2018 Third

1
2
3
4
5
6
7
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaYoung Singh Hatyai United
Sezon2018
ModelThird
ProducentMawin
Numer kat.21M66RDHYS
RodzajReplika

W 2017 roku założono Hatyai City FC, który od razu zagrał w amatorskiej lidze, czyli najniższym poziomie w Tajlandii. Rok później, czyli z kampanii z której pochodzi ten trykot, grał już na czwartym szczeblu tajskiego systemu rozgrywkowego. Udany start i początek istnienia.

Tak samo dobre były trykoty w 2018 roku, które zrobił Mawin. Najbardziej spodobała mi się widoczna tu trójka. Poza samą charakterystyczną dla miasta wieżą zegarową, pokazuje panoramę miejsca, z którego wywodzi się zespół. Widoczna w centrum trykoty Hat Yai clock tower, to jak można przeczytać, symbol i serce miasta, a równocześnie jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych.

Co ciekawe, nazwę miasta piszę się oddzielnie, czyli Hat Yai. Natomiast klub posiadał nazwę jednoczłonową, jeżeli chodzi o część którą stanowiło miejsce założenia drużyny. Napisałem w czasie przeszłym, ponieważ zespół w 2021 roku przekształcił się w Young Singh Hatyai United. Choć w sumie i tutaj Hatyai jest jednym słowem.

W Thai League 4 w regionie południowym, w 2018 roku grało osiem zespołów. Hatyai zajęli piąte miejsce, co oznaczało pozostanie na tym poziomie rozgrywkowym na kolejny sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025