2019/20 Third

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaUnion Berlin
Sezon2019/20
ModelThird
ProducentMacron
Numer kat.58116206
RodzajMeczowa

Hipnooooooza! Absolutnie genialny jest ten projekt. Dawno nie widziałem koszulki, która aż tak bardzo by wytężała mózg podczas patrzenia na nią. Co w niej widzisz? Na pierwszy rzut oka sześciokąt, który składa się z tej samej liczby trójkątów. Tyle udało mi się dojrzeć na pierwszy rzut oka.

Dopiero po dłuższej chwili gapienia się w tę geometrię… wyłonił mi się obraz połączonych w pary trójkątów. Złączone są podstawami, a ich wierzchołki patrzą w górę i w dół trykotu. Takie zazębione linie rozciągają się wszerz koszulki. Co ciekawsze, te linie są przesunięte o jeden poziom i „ząbek” w bok, dzięki czemu przestrzeń między taką dwójką trójkątów wypełniają stykające się wierzchołkami inne trójkąty. Całość przypomina mi agresywną szczękę rekina. Rewelacyjny efekt! Tylko… trzeba się dobrą chwilę w ten hipnotyzujący projekt pogapić, aby to dojrzeć. Przynajmniej ja musiałem ;p

Macron zadbał także o świetną grę kolorów. Głównym jest antracyt (jeżeli coś jest Ci to w stanie powiedzieć, to gratuluję), natomiast mocno kontrastującym i o dziwo pasującym, zieleń. Jasna i żywa. Okraszona czerwienią. Nadaje to życia i jeszcze większej ekspresji temu projektowi. Podoba mi się także pomysł wydłużenia tylnej części koszulki, tak aby dolna taśma była widoczna od frontu. Jedyny minusik stawiam za biały kolor sponsora głównego, choć to nie musi być wina Macrona. To mógł być jeden z wymogów nie do przeskoczenia dla projektanta.

Union Berlin w sezonie 2019/20 był beniaminkiem Bundesligi. Poradzili sobie całkiem poprawnie. Zdobyli 41 punktów dzięki 12 zwycięstwom oraz 5 remisom. Dało im to 11 lokatę i nie musieli martwić się o utrzymanie. Dobry wynik osiągnęli także w Pucharze Niemiec. Dotarli do ćwierćfinału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924