2010/11 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaSzwajcaria
Sezon2010/11
ModelHome
ProducentPuma
Numer kat.736853-13
RodzajMeczowa

Koszulka dość długo leżała u mnie w poczekalni, gdyż jest anonimowa dla Internetu. Jej numer katalogowy nigdzie nie występuje, więc miałem długą i przebojową drogę w ustaleniu jej autentyczności i dokładnego rodzaju. Do tego sprzedawca nie chciał powiedzieć, skąd ją pozyskał. Po zmarnowanych godzinach mogę wszem i wobec ogłosić, że masz okazję obejrzeć niekomercyjną meczówkę reprezentacji Szwajcarii! 😃

Muszę przyznać, że wykonanie robi ogromne wrażenie. Na froncie koszulki w subtelny i delikatny sposób został wtopiony szwajcarski krzyż. Element ten został wprowadzony poprzez zmianę struktury materiału, który sprawia wrażenie wentylowanego. Bajka!

Ten wspaniały trykot został przygotowany dla Szwajcarów na mundial 2010 w RPA. Szwajcarzy rozpoczęli turniej w imponujący sposób, pokonując 1:0 późniejszych mistrzów świata, Hiszpanów. Jednak w drugim meczu Chile sprowadziły marzenia na ziemię, gdyż to zespół z Ameryki Południowej wygrał 1:0 i zgarnął 3 punkty. Awans z grupy wciąż był możliwy, a na koniec został mecz z najłatwiejszym rywalem – Hondurasem. I tu znów niespodzianka, bowiem padł bezbramkowy remis! Było to dość rozczarowujące, gdyż był to jedyny punkt Hondurasu na turnieju, a Szwajcarom zaprzepaścił możliwość awansu do fazy pucharowej.

W eliminacjach do EURO 2012 Szwajcaria trafiła do grupy wraz z Anglią, Walią, Czarnogórą i Bułgarią. W trakcie tego cyklu Szwajcarzy byli bardzo chaotycznym zespołem, potrafiącym zremisować z Anglią, ale także z… Bułgarią! Do tego doszły porażki z Walią czy Czarnogórą i w efekcie zajęli trzecie miejsce z pięciu. Awans na turniej uzyskali Anglicy, a do baraży z drugiego miejsca powędrowała Czarnogóra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *