2008/09 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaSzwajcaria
Sezon2008/09
ModelHome
ProducentPuma
Numer kat.734238-16
RodzajReplika

W tej koszulce Szwajcaria była współorganizatorem Mistrzostw Europy w 2008 roku! Bardzo lubię posiadać koszulki gospodarzy, gdyż nie codziennie zdarza się gościć inne nacje w ramach turnieju mistrzowskiego, czyż nie? Szwajcarom zdarzyło się to po raz pierwszy, dlatego tym bardziej postanowiłem zdobyć ich model z tamtego EURO.

Widzisz tu wersję domową, które były niezwykle ciekawie wykonane. Front składał się z dwóch warstw siateczki. Były one luźne, oddzielone od siebie i częściowo zszyte w dolnej taśmie. Porównuję ten projekt do kolczugi rycerskiej, która nie była jednolitym materiałem, tylko składała się z mnóstwa malutkich oczek. Tu wygląda to naprawdę podobnie. Jest to ciekawe rozwiązanie, które Puma stosowała w 2008 roku.

Szwajcaria jako gospodarz była rozstawiona w grupie A. I… zawalili EURO. Najpierw przegrali 0:1 z Czechami, a następnie ulegli niespodziance turnieju, Turcji. Przegrali 1:2, jak się później okazało, z półfinalistami ME. Na osłodę w trzecim meczu pokonali 2:0 Portugalię, która mimo straty punktów wygrała grupę. Szwajcarzy liczyli na pierwsze w historii wyjście z grupy. Były to ich trzeci występ na EURO i kolejny raz nie udało się awansować do fazy pucharowej.

Reprezentacja Szwajcarii odzyskała wizerunek w kwalifikacjach na Mistrzostwa Świata w Republice Południowej Afryki. Los im sprzyjał, bo ich grupa eliminacyjna składała się z Grecji, Łotwy, Izraela, Luksemburga i Mołdawii. Dokładnie w takiej kolejności uplasowały się rywale za plecami Szwajcarów, którzy wygrali eliminacje i dostali przepustkę na mundial.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924