2016/17 GK

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaSK Sturm Graz
Sezon2016/17
ModelGK
ProducentLotto
Numer kat.S5340
RodzajMeczowa

Ten trykot wprowadził mnie w prawdziwą konsternację. Mam już trochę koszulek, nie jedno widziałem, jakieś doświadczenie posiadam i… poszedłbym w zakład o drugą taką sztukę, że to koszulka meczowa, podczas gdy sprzedawca twierdził, że to standardowa replika.

Materiał jest jest lekko podobny do tego, którego używa się w meczówkach, czyli cieniutki, leciutki i w tym przypadku delikatnie rozciągliwy. Do tego wykonanie emblematów jest fenomenalne, gdzie logo Lotto to majstersztyk, o co nie posądzałbym repliki ;p Klejony herb, wykończony również na za wysokim poziomie, jak na replikę Lotto. Popatrz sobie na to w galerii. Potem sprawdziłem skład i bang! 91% poliester i 9% elastan. Domieszka elastanu to dobry trop, aby podejrzewać koszulkę o bycie meczówką.

Mimo wszystko, nie mogłem nigdzie znaleźć 100% potwierdzenia. Co zrobić? Dokupić trochę koszulek Lotto różnych zespołów z przestrzeni kilku sezonów i przeprowadzić analizę. Jak pomyślałem, tak zrobiłem i po kilku tygodniach miałem przed sobą sporo różnych modeli, gotowych do porównań (dlatego w przyszłości ujrzysz sporo koszulek Lotto w kolekcji :D).

Szczęście mi sprzyjało, bo wśród nich były różnie wykonane trykoty, a nawet trafiły mi się modele tego samego klubu właśnie z sezonu 16/17, gdzie jeden miał domieszkę elastanu, a drugi 100% poliester. Wykonanie np. rękawów również się różniło. Poświadczyło mi to fakt, że Lotto robiło meczówki i repliki! Trudno zatem nie przyjąć, że moje początkowe przypuszczenie okazało się prawdziwe, a koszulki z domieszką elastanu od Lotto w tamtym czasie były meczówkami 🙂

I na koniec słów kilka o sezonie. Głównym celem Sturm Graz było powrócić do czołowej czwórki w lidze i zagwarantować sobie prawo do gry w Europie. Liga austriacka składała się tylko z 10 zespołów, gdzie każdy z każdym rozgrywał po 4 spotkania, co dawało 36 meczów. Zdobycie 60 punktów pozwoliło na zajęcie najniższego stopnia podium i był to wynik najlepszy od sezonu 2010/11, gdzie po zdobyciu mistrzostwa ani razu do sezonu 2016/17 nie udało im się zameldować na podium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924