2017/18 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaSierra Leone
Sezon2017/18
ModelHome
ProducentMafro Sports
Numer kat.n/a
RodzajReplika

Ciekawy kraj, ciekawy trykot z ciekawych czasów. Zamiar był taki, aby ten model był używany podczas kampanii kwalifikacyjnej do Pucharu Afryki w Egipcie 2019. Jednak los potoczył się w taki sposób, że Sierra Leone tych eliminacji nie ukończyła, a piłkarze w tych koszulkach się nie nagrali.

Ten domowy model zdążył zostać użyty tylko dwa razy zanim Sierra Leone została… zbanowana przez FIFA. Pierwszym spotkaniem było otwarcie eliminacji z reprezentacją Kenii jesienią 2017 roku. „Leone Stars” przed własną publicznością zgarnęły 3 punkty, wygrywając z Kenią 2:1. Oczywiście, po zawieszeniu Sierry Leone, wynik został unieważniony przez FIFA.

Drugim spotkaniem w tym modelu było towarzyskie stracie z Iranem w roku 2018. Zaskoczenia nie było. Irańczycy sprawili srogi łomot swojemu rywalowi, pakując im 4 bramki i nie tracąc przy tym żadnej. I to by było na tyle z podbojów piłkarskiego świata przez tę koszulkę.

W październiku 2018 roku, FIFA wydała oficjalne oświadczenie, że ze względu na ingerencję rządu w sprawy piłkarskiej federacji Sierra Leone, nieodwołalnie zawiesza ten kraj w ówczesnych rozgrywkach, czyli eliminacjach do Pucharu Afryki. Tym samym zwycięstwo nad Kenią prysnęło tak, jakby ten mecz nigdy się nie odbył. Sierra Leone nie dokończyła eliminacji, a po powrocie na boiska grała już w innych trykotach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025