2016 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaRosja
Sezon2016
ModelHome
ProducentAdidas
Numer kat.BQ7531
RodzajReplika

Ten model przedwcześnie skończył żywot, a więc wypłynął w niekomercyjnych wersjach meczowych. Plan pewnie był taki, aby trykot standardowo służył dwa lata, ale w 2017 roku Rosja była gospodarzem Pucharu Konfederacji. Nie wiem, czy ktoś o tym zapomniał i wyprodukowano zbyt dużo niekomercyjnych meczówek? A może plan był taki, że w specjalnych trykotach zagrają tylko na turnieju? Tego się nie dowiemy. Jednak po prezentacji nowej domówki na 2017 rok, na rynku pojawiły się takie oto rarytasy. Udało mi się zgarnąć jeden w rozmiarze 7.

Koszulka na żywo prezentuje się świetnie. Czerwień jest nieco dziwna, wpadająca wręcz w bordo. Całość ozdobiona złotymi elementami. Natomiast kunsztu dodają drobne tłoczenia ulokowane na całym projekcie, które są niczym innym jak godłem kraju. Deserowym smaczkiem jest umieszczenie flagi Rosji na karku.

Projekt zadebiutował na sam koniec 2015 roku i obowiązywał niemalże do końca 2016. Jego historia to całkiem spora liczba meczów towarzyskich, ponieważ Rosja jako gospodarz w 2018 roku, nie rozpoczęła eliminacji na mundial jesienią 2016. Najważniejszym wydarzeniem były Mistrzostwa Europy we Francji.

Całkiem dobrze weszli w turniej. Wyszarpali remis z Anglią na otwarcie po golu w samej końcówce meczu. Zapowiadało to, że ze słabszymi rywalami poradzą sobie bez problemów. Tymczasem, w drugiej kolejce przegrali 1:2 ze Słowacją. Mimo, że sprawa awansu wciąż była otwarta, trzecie spotkanie okazało się katastrofą. Rewelacja tamtego turnieju, Walia, wygrała 3:0 i odesłała Rosję do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962