2018 Third

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaRANS Nusantara FC
Sezon2018
ModelThird
ProducentKelme
Numer kat.n/a
RodzajReplika

Wpadł mi w oko design tego modelu. Rzucający się od razu w oczy górski krajobraz jest świetnym oddaniem rzeczywistości, bowiem miasto leży u podnóża gór. Nieco niżej na trykocie grafika wygląda jak element mapy topograficznej. Zaś na bokach znajdują się dziwne elementy. Początkowo nie wiedziałem o co z nimi chodzi, ale mimo to kupiłem ten trykot.

Następnie, jak już chciałem się dowiedzieć co to w ogóle za zespół, zostałem doprowadzony do Indonezji. Dokładnie do Cilegon, czyli miasta liczącego około 300 tysięcy mieszkańców. Chcąc poznać tę miejscowość nieco bardziej, Google samo wyrzuciło mi mnóstwo wyników ze zdjęciami dokładnie takiej wieży, jaka znajduje się w bocznych częściach trykotu. Okazuje się, że to charakterystyczna dla tego miejsca budowla, z której właśnie słynie.

Finalnie więc cały projekt rewelacyjnie spiął się w całość, oddając sobą przywiązanie do lokalizacji drużyny.

Koszulka dołącza do kolekcji w 2022 roku i od sezonu 2018 zdążyło się dużo wydarzyć. Choć na herbie widzisz nazwę Cilegon United, to w 2021 roku została ona zmieniona przez nowego właściciela na RANS Cilegon FC, a chwilę później przeszła lifting na RANS Nusantara FC. Co ciekawe, albo i nie, pierwszy człon składa się z pierwszych liter imion i nazwisk nowych właścicieli klubu, którymi zostali celebryci – Raffi Ahmad oraz Nagita Slavina. Ehh… te aktory. Ego tu wystrzeliło mocniej, niż atom.

Rok 2018 Cilegon United spędziło na zapleczu najwyższej ligi piłkarskiej w Indonezji. Nie byli szczególnie wyróżniającą się ekipą jeśli chodzi o poziom sportowy. Zajęli 8 z 12 miejsc. Jednak w rankingu projektów koszulek, na pewno skończyliby na wyższej lokacie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025