2012/13 Third

1
2
3
4
5
6
7
8
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaQueens Park Rangers
Sezon2012/13
ModelThird
ProducentLotto
Numer kat.Q3567
RodzajReplika

QPR niezbyt często bywało w Premier League. Sezon 2012/13 był ich drugim w XXI wieku i… gdy widziałem, że nic ich nie uratuje przed spadkiem, to pomyślałem – całkiem możliwe, że znów długo tu nie wrócą. Trzeba kupić ich koszulkę na pamiątkę, że grali na najwyższym szczeblu. I się pomyliłem, bo po dwóch latach ponownie zawitali w angielskiej elicie, ale… tylko na 1 sezon, więc powiedzmy, że nie czuję się zbytnio pokrzywdzony ;p Początkowo celowałem w wjazdówkę w kolorze czerwonym. Jednak, gdy dowiedziałem się o tym trójce, która była jeszcze rzadsza, to decyzja była szybka – biorę.

Jak bardzo źle im poszło w Premier League. W zasadzie to… tragicznie. 4 zwycięstwa, 13 remisów i 21 porażek. Bilans bramkowy 30:60. Brzmi jak solidne dwudzieste miejsce w tabeli. I tak też było.

Chociaż, gdyby popatrzeć tylko na papier, to kadrowo mieli kilka ciekawych nazwisk. Przykładowo Park Ji-Sung, który właśnie opuścił Manchester United. Djibril Cisse – facet którego nikomu nie trzeba było przedstawiać, a zdobył tylko 3 bramki. Brat Rio Ferdinanda, Anton. W bramce wielokrotny reprezentant Brazylii, Julio Cesar. I wielu innych solidnych graczy typu Shaun Wright-Phillips, Andros Townsend, Adel Taarabt, Loic Remy czy Bosingwa. Goście nie wyglądali na 25 punktów w sezonie, ale… widocznie coś nie pykło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962