2019/20 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaNottingham Forest
Sezon2019/20
ModelHome
ProducentMacron
Numer kat.58019858
RodzajMeczowa

Kupiłem tę koszulkę, bo spodobał mi się w niej pewien element – to jak bardzo żyje się historią klubu. Nad herbem widnieją dwie gwiazdki, które odnajdziesz także na plecach koszulki – są wytłoczone w materiale w jej dolnej części. Oznaczają one dwa zwycięstwa w Pucharze Europy. Nottingham Forest bowiem było jedną z czołowych drużyn Starego Kontynentu. Chwile triumfu odnosili rok po roku, w 1979 i 1980. I to jest fajne, że tam cały czas o tym się pamięta, podkreśla ten fakt i go wspomina 🙂 W końcu w 2019 roku minęło równo 40 lat od historycznego wyczynu!

I mimo że klub tamten sezon spędził na zapleczu Premier League, każdy element koszulki emanuje tą wspaniałą historią – nawet taśma w kołnierzu na której widnieje nazwa klubu jest właśnie obarczona dwoma gwiazdkami. Zbierając koszulki mimowolnie jestem miłośnikiem historii, gdyż każdy trykot niesie jej unikatową część. Pewnie dlatego takie trykoty przypadają mi do gustu. W dodatku tutaj jest jeszcze fajny design, który układa się w diamenty.

Troszkę szkoda, że tak fajna koszulka nie stała się świadkiem powrotu Nottingham Forest do Premier League. Zabrakło naprawdę niewiele. Szóste miejsce w Championship dawało wtedy prawo do gry w barażu, a oni zajęli… siódme. Tuż przed nimi uplasowała się Swansea, która zdobyła tyle samo punktów, ale miała lepszy bilans bramkowy o 1 gola! Mogę rzec, że o miejsce barażowe walka trwała do samego końca, a Nottingham przegrało ją na samym finiszu o dosłownie ociupinkę. Wielka szkoda, tym bardziej że w tamtym sezonie mieli jednego z najlepszych w lidze napastników. Lewis Grabban zdobył 20 bramek i dało mu to 3 miejsce w klasyfikacji strzelców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924