2018/19 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaMjanma
Sezon2018/19
ModelHome
ProducentWarrix
Numer kat.WA-19MYM52M-RR
RodzajMeczowa

Całkiem przyjemny dla oka i rąk jest ten projekt. Trykot okazał się na tyle fajny, że rozpocząłem poszukiwania w celu ustalenia jego rodzaju i… bomba! Warrix zrobił standardowe repliki oraz meczówki. A mi się przyfarciło i nieświadomie trafiłem na ten wyższy model.

Udało mi się dogrzebać do danych samego producenta w Azji. Repliki miały numer katalogowy różniący się jedną cyfrą. Zamiast WA-19MYM52M-RR były oznaczone WA-19MYM51M-RR.

Największą zaletą wizualną tego modelu jest gwiazda znajdująca się na klatce piersiowej. Składa się z poziomych prążków, przez które przechodzą jeszcze dwa pionowe. I to one utrudniają nieco odbiór tej figury. Nie ukrywam, że zajęło mi chwilę aby spostrzec, że to właśnie gwiazda wyjęta z flagi kraju.

Mjanma, znana mi bardziej jako Birma, nie należała do mocarzy na swoim kontynencie. Trykot debiutował na Suzuki Cup, a więc towarzyskim turnieju rozgrywanym w listopadzie 2018 roku. W pięciozespołowej grupie, Mjanma wygrała swoje dwa pierwsze spotkania, 4:1 z Kambodżą i 3:1 z Laosem. Następnie przyszedł mecz z Wietnamem, który zakończył się bezbramkowym remisem. W meczu o awans z grupy lepsza okazała się Malezja, która wygrała 3:0. Tym samym Mjanma zajęła trzecią lokatę i nie zagrała w półfinale.

W 2019 roku rozpoczęły się eliminacje na mundial w Katarze. Mjanma to kraj który plasował się przeważnie w drugiej połowie drugiej setki rankingu FIFA. Nikt zatem nie upatrywał w nich faworyta do zdobycia biletu. W grupie kwalifikacyjnej trafili na Japonię, Tadżykistan, Kirgistan i Mongolię. Zajęli ostatnie miejsce z dorobkiem 6 punktów (wygrana 4:3 z Tadżykistanem oraz 1:0 z Mongolią) i nie awansowali do kolejnej fazy eliminacji.

Wygrana z Mongolią była ostatnim meczem w 2019 roku i zarazem ostatnim dla tych strojów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *