2021/22 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaManchester United
Sezon2021/22
ModelHome
ProducentAdidas
Numer kat.H31447
RodzajReplika

Gdy zobaczyłem tę domówkę w trakcie meczu, dostrzegłem na niej delikatne pionowe pasy. Zaskoczyły mnie nieco, gdyż myślałem, że to bardzo prosty i klasyczny projekt, który jest zupełnie gładki. I jak się już do nich przyzwyczaiłem, to przyszła do mnie replika, która… jest zupełnie gładka! Znów byłem zdziwiony ;p Przy okazji jednak wyszło, że to kolejny model wśród koszulek „Czerwonych Diabłów”, który dość znacząco różni się między poziomami.

Ciekawy ruch, że replikę odchudzono ze wzoru, który znajduje się na meczówce. Materiał jest jednolity, przez co z jednej strony może wydawać się nudny.  Z drugiej natomiast, można upatrywać w nim nieco klasyki. Jednak prawdziwą popularność temu modelowi przyniósł powrót… Cristiano Ronaldo! Portugalczyk zdecydował się na opuszczenie Juventusu i wielki powrót na Old Trafford. Fani oszaleli na jego punkcie, a koszulki z CR7 schodziły lepiej, niż świeże pieczywo.

Czy to przełożyło się na wyniki sportowe? Otóż… nie. Pracę stracił Ole Gunnar Solskjaer, a jego następcą został Ralf Rangnick. Niemiec prowadził zespół do końca sezonu, ale nie znalazł z nim wspólnego języka. Ostatecznie Manchester United zakończył ligę na 6 miejscu z bilansem bramek 57:57. Do tego krajowe puchary zakończyły się zaraz w pierwszych rundach, zaś Ligę Mistrzów w 1/8 finału zakończyło Atletico Madryt. Największym wydarzeniem sezonu pozostało więc… samo przybycie Cristiano Ronaldo.

Co prawda, legendarny Portugalczyk został najlepszym strzelcem zespołu (24 bramki we wszystkich rozgrywkach), jednak zarazem inni stracili swój blask. Główną dyskusją było więc rozważanie, czy po jego przyjściu drużyna nie stałą się „ronaldocentryczna”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *