2018/19 GK

1
2
3
4
5
6
7
8
9
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaManchester United
Sezon2018/19
ModelGK
ProducentAdidas
Numer kat.DT6015
RodzajReplika

Jest to jedna z najprzedziwniejszych ze wszystkich koszulek bramkarskich z tamtego sezonu, a może i nawet… z kilku sezonów? I tu w ogóle nie chodzi o design. Sęk tkwi w połączeniu rękawów z korpusem, bowiem… nawet nie wiem jak to opisać. Jakby wyglądała koszulka, której kształt i krój jest z 2018 roku, zaś ilość nadmiarowego materiału pod pachami jest wzięta rodem z 1998 roku? Ano właśnie tak jak ten trykot.

Nie mam bladego pojęcia co autor tego designu miał na myśli. Po godzinach przemyśleń nie mam jednego sensownego wytłumaczenia. Może chciał sztucznie zwiększyć powierzchnię bramkarza podczas jego interwencji? W sytuacjach 1vs1 bardzo często bramkarze rozkładają ręce na całą szerokość i może wtedy nadmiar materiału pod pachami miał zwiększyć powierzchnię zakrywania bramki? Jednak… w czasie meczu nigdy nie zwróciłem uwagi na ten aspekt i żeby ten materiał jakoś bardzo odstawał.

Inną rzeczą, która zawitała do mojej czachy, było po prostu zostawienie większej ilości materiału pod pachami po to, aby w żadnym wypadku rękawy nie ściągały się bramkarzowi podczas interwencji. To mogłoby mieć nawet sens, bo gdy bramkarz podnosił ręce w meczu (oglądałem de Geę z uwagą), to miał pomarszczony nadmiar materiału, który przy w pełni podniesionych rękach się ładnie rozciągał i nie powodował ściągania rękawów. Ale… gdyby tak było, to po co komu takie rzeczy w replikach stosować? Nie wystarczyłoby zrobić takiego bajeru dla meczówek?

Naprawdę jest to przedziwny krój koszulki piłkarskiej, jeśli porówna się ja do tego w jakim czasie została wyprodukowana. Aczkolwiek z drugiej strony dla mnie taki fakt jest zawsze motywacją, aby taki trykot zdobyć i go zachować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962