2002/03 Away

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaManchester United
Sezon2002/03
ModelAway
ProducentNike
Numer kat.184951-100
RodzajReplika

W bardzo ciekawy i nietypowy sposób rozwiązano kwestię siateczki, która znajduje się w dolnej części koszulki. Pod odcięciem, które stanowi czarny poziomy pasek. Składa się ona bowiem z dwóch warstw. Niezszytych ze sobą w dolnej części. Coś jakby halka pod spódnicą – dodatkowa warstwa materiału. Pomyślałem, że może być w tym taki cel, że jedną warstwę można wpuścić w spodenki, a druga jest wtedy na zewnątrz. Jednak nie, bo zauważ, że siateczka nie znajduje się na froncie koszulki, który jest jednowarstwowy. Wychodzi więc na to, że to po prostu taki bajer 😉

Interesującym jest fakt, że ten model obowiązywał tylko przez rok. Było to pierwszy sezon po przejściu z Umbro na Nike w Manchesterze i… model domowy został wyprodukowany na dwa lata, natomiast wyjazdowy i alternatywny, tylko na kampanię 2002/03.

W tym sezonie łupem „Czerwonych Diabłów” padła Premier League. Sir Alex Ferguson pojedynkował się z Arsenalem Wengera i w tym roku był lepszy o 5 punktów. Królem strzelców z 26 trafieniami został Ruud van Nistelrooy. Oprócz tego zespół dotarł do finału Pucharu Ligi Angielskiej, ale przegrał go 0:2 z Liverpoolem.

Liga Mistrzów 2002/03 po raz ostatni odbyła się w formacie dwóch faz grupowych, z których 8 najlepszych zespołów wychodziło do ćwierćfinałów. Właśnie ten etap osiągnął Manchester United. Tam lepszy o 1 trafienie okazał się Real Madryt. Mecz na Santiago Bernabeu zakończył się zwycięstwem 3:1 na korzyść „Królewskich”. W rewanżu, który stał się klasykiem, górą byli także gospodarze. Man Utd wygrało 4:3, a hat-tricka dla gości zdobył Ronaldo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962