2017/18 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaManchester City
Sezon2017/18
ModelHome
ProducentNike
Numer kat.847197-489
RodzajMeczowa

Z gorzkim żalem muszę to napisać, ale trykot Manchesteru City z sezonu 2017/18 jest pozycją obowiązkową dla każdego, kto kolekcjonuje koszulki. To była niezwykła i rekordowa kampania dla „Obywateli”, w której to:

  • wygrali Premier League zdobywając rekordową liczbę 100 punktów, czego jeszcze nikt w historii nie dokonał,
  • odnieśli rekordowe 32 zwycięstwa (również najwięcej w historii), z czego aż 16 razy wywozili 3 punkty ze stadionów swoich rywali, czego jeszcze nikt przed nimi również nie dokonał,
  • strzelili rekordowe 106 bramek w Premier League, co dało średnią 2,79 bramki na mecz,
  • wygrali ligę z najwyższa przewagą w historii, 19 punktów.

Zdecydowałem się na domowy model i powiem szczerze, przy takich osiągnięciach zależało mi, aby zdobyć meczówkę, a nie replikę. Przyznaję, że Vapory od Nike to prawdziwe majstersztyki za które warto płacić 👌👌👌 Popatrz tylko na to jak rewelacyjnie wyglądają panele wentylacyjne. Nawet boczna taśma, która się rozciąga, ma w sobie ukryty panel wentylacyjny. Za takie wykonanie, za takie detale, za taką jakość, kocha się meczówki 👏👏👏

Oprócz rekordowej kampanii w Premier League, Manchester City dorzucił jeszcze triumf w Pucharze Ligi. W finale „Obywatele” bez problemów pokonali 3:0 Arsenal i dzięki temu na koniec sezonu mogli dorzucić do gabloty dwa puchary.

W Lidze Mistrzów Manchester City przegrał bezpośrednią walkę z Liverpoolem. Angielskie zespoły trafiły na siebie w ćwierćfinale. Jurgen Klopp dwukrotnie pokonał Pepa Guardiolę (0:3 i 1:2) i hiszpański menedżer po raz kolejny musiał pogodzić się z odpadnięciem z najbardziej prestiżowych rozgrywek na Starym Kontynencie.

Bezsprzecznie jest to model, w którym została zapisana historia angielskiej piłki. Jestem bardzo ciekaw ile lat będziemy musieli czekać, aby jakaś drużyna była w stanie dorównać albo pobić rekord punktowy lub bramkowy? Pep Guardiola stworzył w tamtym sezonie maszynkę do rozjeżdżania rywali, jakiej ta liga jeszcze nie widziała, tak więc… takie koszulki po prostu trzeba mieć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *