2017 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaMadiun Putra
Sezon2017
ModelHome
ProducentKelme
Numer kat.n/a
RodzajReplika

Ta koszulka wydała mi się taka… zimowa. Rośliny wyglądają niczym oszronione przez poranny przymrozek. Tymczasem to klub z Indonezji, w której niemalże nie znają śniegu! Dlatego też odbiór tego trykotu, lokalnie raczej nikomu nie kojarzy się z porą roku, którą u nas nazywamy zimą. Jednak… popatrz na te grafiki, w szczególności na rękawy i powiedz. Czyż to nie piękne ujęcie mroźnej aury? ;p

Madiun Putra w 2017 roku rozgrywał mecze na drugim poziomie rozgrywkowym. Format rozgrywek był dość nieintuicyjny. Zespoły z drugiej ligi zostały podzielone na 8 grup, w której znajdowało się po 7 lub 8 klubów.

Drużyny z pierwszego i drugiego miejsca kwalifikowały się do kolejnej rundy rozgrywek, dwa kolejne walczyły o utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym, a pozostałe spadały do niższej ligi. A więc… większość uczestników spadała na niższy szczebel! Dziwne? Jak cholera.

Madiun Putra rozgrywało swoje mecze w piątej grupie. Finalnie uplasowali się na 7 miejscu, co oznaczało bezpośrednią degradację do trzeciej ligi indonezyjskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962