Kolekcjoner koszulek piłkarskich
Kolekcjoner koszulek piłkarskich

2012/13 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaLiverpool FC
Sezon2012/13
ModelHome
ProducentWarrior
Numer kat.WSTM200
RodzajReplika

Był to pierwszy sezon Brendana Rogersa w Liverpoolu. Jego zadaniem było odbudować zespół, który w ostatnich latach w lidze grał poniżej oczekiwań. I trzeba powiedzieć, że Irlandczyk z Północy zaczął gromadzić dobrych zawodników. Do szalejącego Suareza, który w tamtym sezonie, licząc wszystkie rozgrywki, kropnął 30 bramek, w styczniu dołączyli Phillippe Coutinho oraz Daniel Sturridge, którzy świetnie wprowadzili się do drużyny. Swoje szlify zdobywał również młody Raheem Sterling.

Mimo dobrej ofensywy, Liverpool nie potrafił jeszcze wygrywać meczów. I nie było to winą tracenia dużej liczby bramek, gdyż w Premier League stracili ich 43 – tyle samo co mistrz w tamtym sezonie, czyli Manchester United. Bardzo dużo punktów tracili na remisach, których mieli aż 13. Przez to ligę skończyli dopiero na 7 pozycji.

Moją uwagę wzbudził producent strojów dla „The Reds” w tamtym sezonie – Warrior. Była to niemalże anonimowa firma dla wielu Europejczyków, a mimo to pojawiła sięod razu w jednym z silniejszych klubów Premier League, zastępując… Adidasa. Byłem mocno ciekaw co ten amerykański producent zaoferuje i muszę przyznać, że koszulka jest nieco inna jeśli chodzi o materiał, jednak co do jakości wykonania, to nie odbiega od znanych producentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.