2016 & 2017 Away

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaHouston Dynamo FC
Sezon2016
2017
ModelAway
ProducentAdidas
Numer kat.AB9403
RodzajReplika

Spodobała mi się ta wyjazdówka. Delikatnie przypomina mi czarną koszulkę Manchesteru United z sezonu 2009/10, tyle że tam szewron był niebieski, a nie pomarańczowy. Tutaj kolor taki, a nie inny, ze względu na podstawowe barwy klubu z Houston. Widać to zresztą po napisie na taśmie w kołnierzu – forever orange. Projektanci ładnie skomponowali czerń i pomarańcz, nadając smaku temu modelowi.

W 2016 roku często było słychać pokrzykiwanie – Houston, mamy problem! I choć te słowa nigdy nie padły w takiej wersji, gdyż reżyser słynnego filmu je zmodyfikował dla wprowadzenia większej dramaturgii i napięcia, to nikogo ten okrzyk by nie zdziwił. Piłkarsko sezon był tragiczny, gdyż w swojej konferencji zespół zajął ostatnie 10 miejsce zdobywając zaledwie 34 punkty w 34 meczach.

Zupełnie inaczej zaprezentowali się w drugim sezonie użytkowania tej wyjazdówki. Rok 2017 był bardzo dobry w wykonaniu ekipy z Houston, jeśli pod lupę weźmiemy MLS. W konfederacji zachodniej walka o pierwsze lokaty toczyła się do ostatniej kolejki. „Orange Crush” ostatecznie zajęli czwartą lokatę z dorobkiem 50 punktów, co może wydawać się dość odległą pozycją, jednak do lidera stracili zaledwie 3 punkty. Czołówka była mocno ściśnięta, a przetasowania zachodziły z kolejki na kolejkę. Miejsce tuż za pudłem dało oczywiście awans do play-off’ów. I tam znów zakończyło się na liczbie cztery – Houston Dynamo dotarło do półfinału, a więc najlepszej czwórki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *