2017/18 Third

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaGranada CF
Sezon2017/18
ModelThird
ProducentJoma
Numer kat.GR.101031.17
RodzajReplika

Pierwszy sezon w Segunda Division po spadku wypadł dość przeciętnie. Nie udało się wrócić na najwyższy poziom rozgrywkowy, gdyż Granada uplasowała się na 10 pozycji. Choć trzeba przyznać, że niewiele brakło do miejsca barażowego, bo tylko 4 punkty.

Najbardziej przyciągającym elementem jest kolor – taki nieco dziwny, dość delikatny, odcień zielonego. Coś wpadającego w miętowy, ale… jako zwykły chłop ze wsi dysponuję zbyt wąską gamą kolorów, aby go dokładnie nazwać 😉 Wydaje mi się, że projektant chciał utrzymać tę koszulkę w odczuciu delikatności i całkiem nieźle mu to wyszło. Herb, logo producenta, delikatne tłoczone paski i ta… mięć? Miętowość? Miętka? Zielony -> zieleń. Miętowy -> 🤷 Grunt, że wszystko się ładnie komponuje. No prawie, bo później ktoś zrujnował tę koncepcję przepotężnym i gruuubym patchem La Liga. Zamiast w to miejsce dorzucić delikatny klejony element, to dowalili tak potężny haft. Cóż zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924