1998/99 & 1999/00 GK

1
2
3
4
5
6
7
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaFC Sion
Sezon1998/99
1999/00
ModelGK
ProducentNike
Numer kat.759917-406
RodzajMeczowa

Ta bramkarka jest wersją meczową, która pochodzi z magazynu Nike, w którym przechowywane były koszulki trafiające tylko do klubów, czyli piłkarzy. Oznacza to, że dokładnie tej koszulki nie kupiłbyś w sklepie 😉 Świetnie to widać na przykładzie padów bramkarskich w okolicach łokci. Są duże i grube, aby amortyzować upadki bramkarza podczas interwencji.

Trykot został zaprojektowany w bardzo klasyczny sposób – herb i logo producenta zostały umieszczone w centrum klatki piersiowej. Do tego dość szeroka taśma kołnierza i… dalej nic. Czysta niebieska koszulka. Jakby ktoś ją wyjął z lat 90-tych i przeniósł w czasie, bowiem w tamtych latach bramkarze potrafili zakładać koszulki których wygląd był zupełnie abstrakcyjny. Zaś tutaj, naprawdę pełna klasyka dzięki prostocie.

Niestety, FC Sion został rozkupiony po zdobyciu mistrzostwa w sezonie 96/97 i zaledwie dwa lata później był cieniem samego siebie. W obu sezonach obowiązywania koszulki zajmował miejsca w dolnej części tabeli i kończył sezon w grupie spadkowej (liga dzieliła się na sezon zasadniczy, po czym dzieliła się po połowie na grupę mistrzowską i spadkową).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924