2021/22 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaChapecoense
Sezon2021/22
ModelHome
ProducentUmbro
Numer kat.981135
RodzajReplika

Prezentacja znów miała miejsce w urodziny klubu, czyli 10-tego maja. Trykot załapał się na końcówkę ligi stanowej. Trwała już faza play-off. Dzień przed pokazaniem tego modelu światu, Chapecoense grało ćwierćfinał przeciwko Figueirense. Przegrali 1-3. Trzy dni później, w rewanżu, „Chape” debiutowało w nowych modelach domowych. Był to bardzo udany występ. Zwycięstwo 2:0 pozwoliło odrobić straty i awansować do półfinału.

Tam łupem 5:2 w dwumeczu padło Marcilio Dias. Co ciekawe, finał także był dwumeczem. Rozgrywany z dużo bardziej rozpoznawalną marką w Brazylii. Rywalem był Avai. I to właśnie dla nich dwumecz zakończył się korzystnie. Chapecoense przegrało 2:3.

Na szczeblu krajowym, byli beniaminkiem w Serie A. No i odbili się od tej ligi. Zajęli ostatnie, czyli 20 miejsce. Zdobyli zaledwie 15 punktów w 38 meczach. Żeby dać punkt odniesienia. Zespół, który zajął lokatę tuż nad „Chape” uzbierał 38 oczek. Ewidentnie coś nie pykło.

Za to wszystko pięknie się złożyło przy projekcie. Umbro zrobiło świetną robotę. Nie spodziewałem się, że rękawy będą aż tak fajnie wyglądać na żywo. Spójrz tylko do galerii na szóste zdjęcie. Geometryczne wzornictwo zawiera w sobie diamenty Umbro. To nawiązanie do trykotów z lat 90-tych. Dlaczego producent wybrał akurat ten okres? O tym informuje naklejka na samym dole – w 1996 roku zespół zdobył drugi tytuł mistrza ligi stanowej. Nie mam pojęcia dlaczego akurat odniesiono się do tego wydarzenia. Drugi to nie pierwszy tytuł, więc… dziwnie.

Na uznanie także zasługuje herb. Haft jest nieco inny niż te, do których się przyzwyczaiłem. I nie mam na myśli tylko jego wielkości. Zresztą spójrz na zdjęcie. Świetnie wykonane są także plecy – zapewniona jest duża wentylacja w kształcie, ponownie, geometrycznych wzorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025