2012/13 Home

1
2
3
4
5
6
7
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaCambridge United
Sezon2012/13
ModelHome
ProducentBurrda Sport
Numer kat.CU12001.10
RodzajReplika

Okrągły herb zyskał prostokątną podstawę oraz zupełnie nową zawartość. Wszystko dzięki setnym urodzinom, które klub obchodził w 2012 roku. Jednak… zmiany i celebracja tej wyjątkowej rocznicy miały miejsce tylko na trykocie domowym. Wyjazdowy, który także mam w kolekcji i możesz go obejrzeć, pozostał bez zmian.

Z herbu zniknęła piłka, a w jej miejsce pojawiła się tarcza. To w nią wpisano nierozłączne „CU”. Poniżej zaznaczono stulecie istnienia Cambridge United datami, od 1912 do 2012. Na samym spodzie rocznica została podkreślona dumnym słowem „stulecie”. Z tego co udało mi się ustalić, ten herb pojawił się tylko na tej domowej koszulce i już nigdy więcej nie był używany. Jest to więc swego rodzaju wyjątek.

Projekt koszulki jest bardzo klasyczny. Gładki materiał w barwach zespołu ze sporym kołnierzem. W sam raz na setne urodziny. Szkoda, że nie udało im się wykręcić jakiegoś super wyniku sportowego. Grali w National League, czyli na piątym poziomie rozgrywkowym. Sezon zakończyli na 14 z 24 miejsc. Co ciekawe, ich skład był złożony tylko z Anglików.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025