2011/12 Away

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaBeşiktaş
Sezon2011/12
ModelAway
ProducentAdidas
Numer kat.L20063
RodzajReplika

Mega ciekawa koszulka, w której grały takie gwiazdy jak Ricardo Quaresma, Simao Sabrosa, Hugo Almeida czy „cudowne dziecko” Bebe. Dlaczego uważam ten trykot za interesujący?

Koszulka została wyprodukowana w Turcji i przeznaczona była na rodzimy rynek. Lokalnie produkowane produkty bardzo często nie muszą spełniać międzynarodowych wymogów i producenci chętnie odchodzą od globalnej normalizacji na rzecz lokalnych rozwiązań, czego świetnym przykładem jest ta koszulka. Widzisz tutaj zupełnie inną papierową metkę Adidasa, a na wszywce w kołnierzu zamiast numeru katalogowego znajduje się… AWAY!

Dodatkowo do produkcji wprowadzono jeszcze niższą wersję od repliki, czyli supporter shirt (zwykły t-shirt), który miał wszystkie emblematy nadrukowane na materiale. Moja koszulka, czyli replika, została oznaczona numerem katalogowym L20063, zaś model niższy L20074. Z produkcją zwykłych t-shirtów dla klubów, na wzór modeli meczowych, spotyka się równie często co z golami bramkarzy, ale… no skoro była to produkcja lokalna, to spokojnie można było odejść od wszelkich norm. Tego niższego modelu koszulki (L20074) u mnie niestety nie zobaczysz, ponieważ ja zbieram tylko repliki i meczówki.

Jednak nie tylko koszulka była ciekawa, bo i sezon w wykonaniu „Czarnych Orłów” był niezły. Najlepsze wspomnienia są z Ligi Europy, gdzie wygrali grupę E przed Stoke, Dynamem Kijów i Maccabi Tel Aviv. Później wyeliminowali Sporting Braga i dopiero w 1/8 finału mocniejsze okazało się Atletico Madryt.

Na krajowym podwórku było nieźle, ale nie rewelacyjnie. 4 miejsce w lidze było o 1 lokatę lepsze niż w poprzednim sezonie. Natomiast w Pucharze Turcji odpadli już w 4. rundzie, gdzie nieoczekiwanie przegrali 0:1 z grającym w niższej klasie rozgrywkowej Bolusporem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924