2016/17 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaAnglia
Sezon2016/17
ModelHome
ProducentNike
Numer kat.724610-100
RodzajReplika

Koszulka pochodzi z czasów, gdy Nike zdecydowało się zrobić lipę. Jedna templatka dla wszystkich, gdzie zmieniano tylko kolory i herby. I ten model jest w dodatku jednym z nudniejszych projektów. Jakoś nie potrafię się w nim doszukać niczego szczególnego. Brakuje mu życia i klasy.

Koszulka powstała oczywiście na Mistrzostwa Europy 2016 we Francji. Anglicy wypadli blado – rozegrali 4 mecze, z czego tylko 1 wygrali. Zaczęło się od remis 1:1 z Rosją. Później zwycięstwo 2:1 przeciwko Walii, które było mocno wymęczone, gdyż do przerwy przegrywali, a zwycięska bramka padła dopiero w doliczonym czasie gry. Trzeci mecz w grupie to bezbramkowy remis ze Słowacją. W fazie pucharowej Anglia trafiła na będącą w mega euforii Islandię, która ostatecznie odprawiła ich do domu, wygrywając 2:1. Po tak rozczarowującym występie, Roy Hodgson stracił posadę selekcjonera.

Jego następcą został Sam Allardyce, który rozpoczął eliminacje do mundialu w Rosji. W swoim jedynym meczy wygrał 1:0 ze Słowacją. Anglik nie doczekał kolejnego spotkania, gdyż jego kontrakt został przedterminowo rozwiązany w związku z afera korupcyjną. Zainteresowany miał pomóc azjatyckiej spółce ominąć przepisy związane z transferami zawodników w zamian za łapówkę w wysokości 400 tysięcy funtów. Takie informacje ujawniło The Daily Thelegraph.

Trzecim selekcjonerem w 2016 roku został Gareth Southgate. Postawiono przed nim zadanie odbudowy reprezentacji i dobry występ na Mistrzostwach Świata w Rosji. W dziewięciu pozostałych meczach nie przegrał żadnego, a aż 7 wygrał. Dało to oczywiście awans na turniej, na którym poprowadził Anglików, ale to już nie w tych koszulkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962