2007/08 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaAnglia
Sezon2007/08
ModelHome
ProducentUmbro
Numer kat.735792-JHR
RodzajReplika

Ten model nie jest szczególnie lubiany w Anglii, gdyż był świadkiem kompromitacji, której reprezentacja… chciałem napisać doznała, ale może lepszym słowem byłoby – dokonała? Wyobraź sobie, że masz w składzie takich zawodników jak Wayne Rooney, Michael Owen, Emile Heskey, Frank Lampard, Steven Gerrard, David Beckham, John Terry, Rio Ferdinand, Joe Cole i jeszcze wiele innych znanych nazwisk. Zarządzasz ekipą, która powinna być faworytem do zdobycia Mistrzostwa Europy, ale… przypadkiem postanowiłeś, że w eliminacjach do tego turnieju zdobędziesz tyle samo punktów co Izrael. Problem polegał w tym, że więcej punktów od Izraela zdobyła Rosja i Chorwacja. I to te dwa kraje pojechały do Austrii i Szwajcarii w 2008 roku, a reszta została przed telewizorami.

Dla Anglii było niepojęte jak można było zająć 3 miejsce w grupie, która składała się z Rosji, Chorwacji, Izraela, Macedonii, Estonii i Andory. Mimo posiadania takiego składu, Steve McClaren, który objął kadrę po mundialu w 2006 roku, zdołał… nie awansować. Oczywiście musiał z tego względu stracić swoją posadę, gdyż w Anglii postrzegano to jako absolutną katastrofę.

Ten model wszedł do użytku wraz z pierwszym meczem w 2007 roku, który był rozegrany przeciwko Hiszpanii (towarzysko). Co ciekawe, służył jako strój domowy przez cały 2007 i 2008 rok, zaś ostatni raz na boisku pojawił się w lutym 2009 roku w meczu towarzyskim przeciwko… Hiszpanii 😉 Anglicy przegrali również oba te towarzyskie starcia. Na początek 0:1, a na koniec 0:2.

Mimo iż koszulka kojarzy się z katastrofą i kompromitacją, to sama w sobie jest arcydziełem. Umbro zrobiło kawał świetnej roboty. Ten model posiada całe mnóstwo rewelacyjnych detali, które czynią go tak dobrym, że niejednokrotnie dostawałem pytania typu – czy to może być meczówka, bo wygląda kozacko? Przyznam się szczerze, że gdy moje doświadczenie nie było zbyt duże, sam sobie stawiałem to pytanie 🙂

Plecy tej koszulki to poezja, które faktycznie wyglądają lepiej niż w nie jednej meczówce. Do tego logo Umbro w kolorze złotym jest klejone, a nie haftowane. W gwiazdce nad herbem znajdziesz hologram pokazujący puchar, który świadczy o zdobyciu Mistrzostwa Świata przez Anglię. Na rękawach są świetne tłoczenia. I ogółem na całej koszulce są panele wentylacyjne, których jest… całe mnóstwo! Jest to przepiękna koszulka, która z powodzeniem mogłaby zostać Mistrzem Europy, a tymczasem spotkała ją kompromitacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962