2017/18 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaAngers SCO
Sezon2017/18
ModelHome
ProducentKappa
Numer kat.303UQU0
RodzajMeczowa

Uwielbiam niekomercyjne meczówki od Kappy i nigdy nie potrafię sobie ich odmówić, nawet jeśli nie są piękne, nie posiadają jakiejś nadzwyczajnej historii i generalnie nie wzbudzają większego zainteresowania. Ten model właśnie taki mi się wydaje – dość prosty i klasyczny, ale… właśnie to czym jest, nadaje mu wyjątkowości 🙂

Wyobraź sobie, że jest to rozmiar L/XL. W postaci w której znajduje się na wieszaku jest mniejsze niż standardowe dobrze Ci znane S. Cała magia dzieje się w momencie dotknięcia tej koszulki, bo faktycznie wejdzie w nią jakiś wysportowany byczek o niemałych gabarytach. Trykot jest ultra mały, bo jest ultra rozciągliwy. Podwojenie jego wymiarów przez rozciągnięcie to żaden problem!

Popatrz tylko na wewnętrzne metki. Na dobrą sprawę są one wyhaftowane w dolnej taśmie koszulki, a dodatkowe informacje przyklejone na dwóch naklejkach, które można zerwać. Po co to wszystko? Skoro koszulka jest mega rozciągliwa i bardzo mocno przylega do ciała, to nie może być z niej żadnego elementu typu wszywka! W dodatku haft na dolnej taśmie jest tak zrobiony, że spokojnie może się rozciągać wraz z koszulką 👏👏👏

Tak samo logo Kappy na klacie, logotyp na ramieniu, wklejka w kołnierzu czy nazwa klubu znajdująca się na ramieniu oraz karku, wszystko to jest zrobione z bardzo cienkiego i rozciągliwego materiału, aby mogło pracować wraz z materiałem. Detale są tak bardzo dopracowane, że nawet od wewnętrznej strony zakończenia rękawów znajduje się rozmiar! Sam się mocno zdziwiłem, gdy to odkryłem.

Trykot jest wspaniały. Sezon w którym był używany, już taki nie był. Angers w zasadzie niczym szczególnym się nie wyróżniło. Zajęli 14 miejsce w Ligue 1. Wydaje się to dość spokojna lokata, ale dolna część tabeli była bardziej wyrównana niż górna. Między miejscem barażowym a „Le SCO” były zaledwie 4 punkty różnicy.

Na wyróżnienie w tamtym sezonie zapracował Karl Toko Ekambi, który zdobył aż 17 z 42 ligowych goli, a do tego dorzucił 7 asyst. Dało mu to 9 miejsce w klasyfikacji strzelców i 6 lokatę w kanadyjce. Tak dobra kampania Kameruńczyka poskutkowała transferem do Villarrealu za kwotę 18mln €.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *