2015/16 Home

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
previous arrow
next arrow
Shadow

Informacje

DrużynaAC Milan
Sezon2015/16
ModelHome
ProducentAdidas
Numer kat.S11836
RodzajReplika

Moją uwagę przykuł herb. Kupiłem ją właśnie ze względu na to, że nie zobaczyłem typowej grafiki znajdującej się na trykotach tego zespołu. Gdy koszulka do mnie dotarła i ją rozpakowałem, moje zaskoczenie zostało spotęgowane, gdyż… znalazłem tradycyjny herb „Rossonierich”. Gdzie? W tym białym herbie. Spójrz tylko na zdjęcia 😉

Biała tarcza z czerwonym krzyżem w niej to nic innego jak krzyż Świętego Jerzego. Ten element jest flagą Mediolanu. Jako kolekcjoner, uwielbiam tego typu nawiązania do miejsca i historii z którego pochodzi zespół. Tym bardziej, że wewnątrz tej tarczy Adidas wytłoczył mały tradycyjny herb Milanu. Ten detal to absolutny sztos. Ogółem cały projekt jest bardzo gustowny – klasyczne pasy utrzymane w ciemnym odcieniu czerwieni, idealnie pasują do klimatu krzyża Świętego Jerzego.

Ogółem koszulka jest taka… inna. Materiał wydaje się nieco grubszy. Delikatnie sztywniejszy. Dzięki temu trykot fajnie się układa i w rękach sprawia ciekawe wrażenie. Co więcej, tylko domówka taka jest. Wyjazdówka, którą także mam w kolekcji, jest z zupełnie innej historii. Podoba mi się to, że producent wykonał zupełnie inne trykoty w jednym sezonie.

Sezon 2015/16 dla „Rossonierich” był nietypowy. Milan nie zagrał w europejskich pucharach. Przeżywał kryzys i zajął dopiero 7 miejsce w Serie A, ale z drugiej strony dotarł aż do finału Pucharu Włoch, który przegrał z Juventusem 0:1 dopiero po dogrywce. Finalnie klub pozostał bez trofeum i awansu do Europy w kolejnym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer40541/public_html/tianse17.com/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924